حضور کوپا پژوهش در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

کوپا مقدمتان را در چهارمین نمایشگاه تجهیزات ومواد آزمایشگاهی ساخت ایران گرامی می دارد. زمان : 5 الی 8 اردیبهشت 1394 ساعت 10 الی 18 مکان: نمایشگاه بین المللی تهران سالن میلاد غرفه 47

حضور کوپا پژوهش در چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور کاهش وابستگی آزمایشگاه‌های داخلی به تجهیزات و مواد آزمایشگاهی وارداتی، استفاده از توانمندی‌های داخلی و همچنین حمایت از فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در زمینه ساخت تجهیزات و تولید مواد آزمایشگاهی، اقدام به برگزاری چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران نموده است.

چهارمین دوره این نمایشگاه به عنوان یک الگو و مدل فناور و موفق کشور در حوزه تحریک تقاضا، بازارسازی برای کسب و کار و فروش محصولات دانش بنیان ایرانی در هفته نخست اردیبهشت سال 95 در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

معاونت علمی و فناوری، برای افزایش تقاضای تولیدات داخل کشور، یارانه ای تخصیص داده است که به صورت بلاعوض به دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی دولتی تعلق می گیرد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از خریداران بخش خصوصی، تسهیلات لیزینگ متناسب با میزان خرید و تا سقف 500 میلیون تومان برای خرید از چهارمین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران در نظر گرفته است.